Ważne Informacje

ZASADY DZIAŁALNOŚCI KLUBU

Nabór do klas sportowych

Chcąc zapisać dziecko do klasy sportowej należy skontaktować się z sekretariatem szkoły.
Zespół Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich
telefon (32) 220-08-00, 220-08-01, 220-08-02

Funkcjonowanie oraz składki

Dziecko będące uczniem klasy sportowej musi być również zawodnikiem klubu.
Wiąże się to, zgodnie ze statutem klubu, z opłacaniem składek.
Składkę trzeba opłacać od momentu zapisania dziecka do klasy sportowej (początek roku szkolnego) i opłacać ją przez cał rok szkolny oraz cały okres edukacyjny dziecka.
Dzieci przez pierwsze dwie klasy szkoły podstawowej są uczone pływać. Zawody zaczynają się od trzeciej klasy szkoły podstawowej.
Z pieniędzy tych nie jest opłacany basen oraz trener w godzinach szkolnych. Pieniędze te wydatkowane są na opłaty startowe na zawodach, transport, wyżywienie, dodatkowe treningi poza lekcyjne, zgrupowania, sprzęt i koszty związane z działalnością klubu.
Zapisując dziecko do klasy sportowej zgadzacie się państwo na opłacanie składek zgodnych z uchwałą zarządu.

Harmonogram zajęć

Według planu lekcji określonego przez Zespół Szkół Sportowych.

Tu do pobrania:

REGULAMIN KLUBU

STATUT Uczniowskiego Klubu Sportowego "WODNIK"

KRS Stan na dzień 11.06.2019